Uncategorized

“Їб*мо собачий рот”: Скандальний “слуга” Дубінський вкотре оскандалився в стилі Портнова

0

Депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський прийшов на проєкт “Право на владу”, але встиг оскандалитися ще до повноцінного старту програми. Усе через пост у соцмережах, через який політика навіть звинуватили в зоофілії, пише 24 канал.

Скандальний пост Олександр Дубінський опублікував у своєму інстаграмі.

Негативну реакцію викликав підпис до поста. “Їб*мо Смолія в тупий собачий рот в прямому ефірі”, – підписав “Слуга народу”.

Поряд з підписом про “тупий собачий рот” зображене лише обличчя самого Дубінського, а також логотип проєкту “Право на владу”.

Дубінський, тупий собачий рот
Пост Дубінського про “тупий собачий рот” / скриншот

Як на це реагують люди

Звичайно ж, вкрай негативно. Вже у коментарях депутату написали, що він “зійшов з глузду”. Також йому закинули, що “пуделю Коломойського” не гоже писати про собак.

Звісно ж, такий лексикон може виглядати цілком нормально для звичайного “Васі з району”. Втім це виглядає доволі дивно від народного депутата України й одного з головних кандидатів у мери Києва від ключової партії в країні.

Зауваження про це Олександру Дубінському зробили в соціальних мережах. “Слугам народу” закинули, що в такий спосіб вони демонструють своє ставлення до Національного банку.

Самого ж Дубінського навіть звинуватили в зоофілії. “Якщо ви не знаєте до нього стоп-слова, то попросіть Ігоря Валерійовича, щоб вигулював свого собаку за вимогами закону – на повідку й в наморднику”, – звернулися в соцмережах до Давида Арахамії.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist