Суспільство

“Їм кінець”: У ЗМІ потрапило листування Шарія і ОПЗЖ, де блогер обговорив, як посадити в СІЗО своїх противників

0

Скандальний блогер Анатолій Шарій і нардеп від ОПЗЖ Олег Волошин вели листування про те, як відправити до СІЗО учасників вчорашніх зіткнень з прихильниками Шарія. Про це повідомляє видання «Букви», інформує ІнфоРезист.

Шарій подякував Волошину і заявив, що “відморозки є відморозкам до камери. І якщо вони почнуть хоч на день потрапляти в СІЗО, їм кінець”. На думку блогера, “той світ” відноситься до нього дуже прихильно і “буде перековування”.

Нардеп від ОПЗЖ відповів, що в цьому не сумнівається, але “у здатності влади посадити їх є великі сумніви”. Шарій написав, що знає, як зробити так, щоб владі стало вигідно відправляти до СІЗО його противників, а не прихильників. Волошин заявив, що його дуже тішить, що Шарій “так швидко розібрався в Зеленському”.

Нагадаємо, 17 червня біля Офісу президента між прихильниками скандального блогера Анатолія Шарія та його противниками сталися зіткнення. Пізніше на станції київського метро «Театральна» прихильники партії Шарія побили кількох людей.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist