Різне

Їжак, зубатка і бобер: як виглядають тварини під рентгеном

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Всі ми любимо тварин і здатні впізнати їх по фотографіях, навіть якщо жодного разу не зустрічали живцем. Але чи уявляєте ви, як виглядають тварини під рентгеном?

Співробітники зоопарку в Портленді, що в американському штаті Орегон, спантеличені цим питанням і виклали знімки своїх вихованців у Twitter. Тепер ми можемо розглянути їжака, хвіст бобра або потужну морду тукана зовсім з іншого ракурсу.

          

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16