Суспільство

Гордон: На горбу Зеленського завели в парламент купу хворих і жебраків. Нам потрібно негайно…

0

Журналіст, засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон вважає, що в Україні потрібно скоротити кількість депутатів до 150. Таку думку він висловив в ефірі телеканала “Україна 24” 14 квітня.

Парламент в Україні має бути двопалатним, зазначив він.

“У нас дуже багато депутатів. Думаю, нам треба негайно скоротити кількість народних депутатів. Вважаю, що 100 осіб у Верховній Раді і 50 – у Раді регіонів (назвімо так) достатньо”, – сказав журналіст.

Він закликав звернути увагу на досвід інших країн, наприклад США, де понад 328 млн населення і 535 членів Конгресу.

“Від чого я відштовхуюся? Погляньте на кількість населення США і кількість їхніх парламентаріїв. Вони ж, напевно, головами думали. А в нас що? Величезна кількість людей. Подивіться, вибори [2019 року] провели. На плечах, на горбу [президента] Володимира Зеленського завели в парламент [від партії “Слуга народу”] купу хворих і жебраків, малопідготовлених, малоосвічених, та й просто з проблемами із психікою депутатів. Навіщо вони державі? Вони застрибнули на горб Зеленського, на ньому туди заповзли і тепер демонструють свою дурість і неможливість ухвалювати державні рішення. Навіщо Україні це? Навіщо нам стільки?” – запитав Гордон.

Він зазначив, що населення України зменшилося, отже, потрібно скоротити кількість народних депутатів, які це населення представляють.

“Якби в нас було 100 депутатів, ми б знали кожного поіменно, ми б розуміли, ким є кожен із них, ми б могли обирати усвідомленіше. А то нам пакетом кажуть: “Ось, партія ось така” – і ми обираємо. І що? Результат поганий”, – підкреслив журналіст.