Блоги

Поки в Росії не знають, що робити з “від’ємними цінами” на нафту, “братська” Білорусь купує її в натовської Польщі

1

Нова драма в нафтовідносинах між Білоруссю та Росією.

Поки Україна зайнята коронавірусом та роковинами перебуванням Зеленського при владі, сусідня Білорусь вирішила закуповувати нафту не в Росії, а в Польщі.

Тобто, поки в Росії не знають що робити з “від’ємними цінами” і готові буквально спалювати нафту, “братня” Білорусь (яка, до речі, є частиною ефемерної російсько-білоруської “союзної держави”) купляє нафту в натовської Польщі.

Навіть більше – проробляються варіанти, аби Мінськ міг купувати й американську нафту з використанням реверсу. Іронія й у тому, що саудівська та американська нафта може надійти до Білорусі через нафтопровід… “Дружба”, який досі використовувався Росією для постачання сировини в Європу.

Причина елементарно проста – Путін не тільки не може домовитися про скорочення виробництва із саудитами, він навіть не може домовитися про ціну нафти з ну дуже лояльним керівництвом Білорусі.

Це, власне, шикарна ілюстрація геополітичного “генія” власника Кремля, який марить супервпливом Росії у світі, але не може вплинути на частину власної “союзної” держави.

Джерело: Sergiy Taran / Facebook

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist