Війна

Саакашвілі: Путін вивів мене в темну кімнату і встромив нігті мені в коліно

0

Колишній президент Грузії, голова Виконавчого комітету реформ та член Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі розповів в інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону, що президент РФ Володимир Путін погрожував йому війною ще 2006 року.

Саакашвілі нагадав, що зустрічався з Путіним у листопаді 2006 року на полях саміту СНД у Мінську. Зустріч відбулася за два місяці після того, як Грузія повідомила про затримання шістьох російських офіцерів за обвинуваченням у шпигунстві (на той час у Грузії базувалася група російських військ у Закавказзі, її виведення було заплановано на 2008 рік, але після шпигунського скандалу було завершено достроково – 2007-го). За місяць після затримання, у жовтні 2006 року, Грузія передала офіцерів Росії.

“На саміті СНД у Мінську Путін вивів мене в якусь окрему темну кімнату, встромив нігті мені в коліно – розмова була очі в очі – і пригрозив війною. Як ми потім побачили, він не жартував”, – сказав Саакашвілі.

Водночас він зазначив, що Путін так поводився не завжди. Від першої зустрічі (вона відбулася в лютому 2004 року в Москві), за словами експрезидента Грузії, у нього були великі очікування.

“У нас розмова тривала, щоб не збрехати, годин п’ять. – згадав Саакашвілі. – Я зрозумів, що це ніякі не переговори між великою й маленькою країною, не зустріч двох політиків, а я перебуваю на сеансі вербування, і Путін просто записує мені очки, вивчає мій характер, мої слабкості”.

На цій першій зустрічі, за словами експрезидента Грузії, Путін був дуже чемним.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua