Суспільство

”Стареча пандемія”. Духівник Поклонської заявив, що коронавірусу не існує

0

Настоятель Середньоуральського жіночого монастиря РПЦ (Свердловська область, Росія) Сергій 25 квітня під час проповіді заявив, що епідемії коронавірусу не існує. На це звернула увагу російська “Новая газета”, інформує видання Гордон.

“Під тиском богоборчої влади наше духовне керівництво разом із провісниками Антихриста закриває храми, посилаючись на псевдопандемію. Пропоную всіх, хто страждає на старечий маразм, старечу пандемію, духовну проказу, хто пропонує російському народу самоізоляцію, виселити їх у Біробіджан, на острів Мартініка або на острів Спинелонга. Смію запевнити: щойно це відбудеться, закінчиться коронавірусна епідемія в Росії, якої не існує. Хто зазіхає на закриття храмів – нехай буде проклято його і весь його рід”, – сказав він.

Як зазначає “Новая газета”, Сергій відомий як духівник “експрокурорки Криму”, “депутатки” Держдуми РФ Наталії Поклонської і російського хокеїста Павла Дацюка. Середньоуральський жіночий монастир, настоятелем якого він є, – один із найвідоміших храмів Уралу.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в китайському Ухані. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на 26 квітня коронавірусною інфекцією заразилося 2,91 млн осіб, із них 203 тис. померли, 828 тис. одужали, повідомляє американський Університет Джонса Гопкінса.

Станом на 26 квітня, у Росії коронавірусом заразилося 80,9 тис. осіб, 747 померли, 6,7 тис. одужали.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist