Суспільство

У Дніпрі місцевий політик розвісив білборди із закликом провести референдум

0

Цього тижня у Дніпрі з’явилися білборди з портретом депутата міської ради, голови місцевої організації партії “Опозиційна платформа – За життя” Сергія Нікітіна, у тексті реклами йшлося: “Місту потрібен дніпровський референдум”, пише видання gordon.ua.

Позафракційна депутатка міськради Анастасія Староскольцева заявила у Facebook, що такі рекламні щити “ображають кожного, для кого Україна в серці”.

Її колега Каміль Примаков (“Європейська солідарність”) повідомив, що звернувся у Службу безпеки України із проханням роз’яснити, наскільки такі борди законні.

24 липня Нікітіна викликали в обласне управління СБУ. Він розповів партійному сайту, що дискутував зі співробітниками спецслужб про значення слова “референдум”. “Влада має чути людей і у своїй роботі враховувати їхню думку. Сьогодні деякі громадські діячі та депутати міської ради доволі вузько розглядають слово “референдум”, – заявив депутат.

Членкиня правління Центру політико-правових реформ Юлія Кириченко вважає, що політик зі своїх білбордів щодо референдуму обманює виборців. “Якщо вони йдуть на місцеві вибори із цим гаслом, то це не компетенція органів місцевого самоврядування. Це компетенція парламенту”, – сказала експертка сайту “Чесно”.

Навесні 2014 року підтримувані Росією сепаратисти в Україні вимагали проведення місцевих референдумів про статус регіонів. Квазіплебісцити в окремих районах Донецької та Луганської областей відбулися і стали частиною окупаційної кампанії РФ.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist