Суспільство

У Донецькій області люди прорвалися через блокпост окупантів, щоб потрапити на підконтрольну Києву територію

0

22 червня в Донецькій області 110 осіб прорвалися через блокпост російських окупантів, щоб потрапити на підконтрольну Києву територію. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, інформує gordon.ua.

Зазначено, що на контрольному пункті в’їзду-виїзду “Новотроїцьке” протягом учорашнього дня пропуск із тимчасово окупованої території України відбувався дуже повільно. У соцмережах люди писали, що вранці бойовики доволі швидко пропустили кількох людей під запис камер пропагандистського телеканала, а потім тримали людей – спочатку під пекучим сонцем, пізніше – під зливою.

За даними Держприкордонслужби, ближче до вечора ситуація на КПВВ змінилася – туди масово почали прибувати громадяни. Вони пояснили, що окупанти спочатку анонсували оновлення пропуску на дорожньому коридорі Донецьк – Маріуполь, а потім заблокували можливість перетину лінії розмежування. За словами прибулих людей, не витримавши багатогодинного очікування в несприятливих погодних умовах, вони прорвалися через блокпост окупантів і вирушили в “сіру зону”.

За рішенням командувача Об’єднаних сил роботу КПВВ продовжили, щоб прийняти всіх громадян, які прибули з ОРДЛО.

У Держприкордонслужбі зазначили, що відстань між КПВВ “Новотроїцьке” і блокпостом бойовиків становить приблизно 5 км.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist