Політика

Венедіктова сфальсифікувала постанову про вручення підозри Порошенку – адвокат

0

Адвокат п’ятого президента Петра Порошенка Ігор Головань заявив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова сфальсифікувала документи до клопотання про застосування до Порошенка запобіжного заходу, про це він написав 29 червня у Facebook, інформує портал gordon.ua.

“10 червня я написав пост про те, що генеральний прокурор Венедіктова порушила норми 110 КПК і не оформила постановою процесуальне рішення доручити здійснення повідомлення про підозру народному депутату України, п’ятому президенту України Петру Порошенку. Нахаба із прокурорським посвідченням, що перервав допит Петра Порошенка в якості свідка, мав при собі лише не передбачений законом папірець “доручення”, тобто не мав жодних повноважень. Ніякого повідомлення про підозру здійснено не було”, – написав Головань.

За його словами, прокурори намагалися переконати захисників Порошенка, що жодної постанови не потрібно. Проте пізніше постанова з’явилася в додатках до клопотання про застосування до Порошенка запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, заявив Головань.

“Однак генеральний шулер виявилася нездатною навіть якісно фальсифікувати документ. Певно, у результаті поспіху в тексті підробної постанови з’явилися статті КПК (109 та 382), які були закриті ще 25 травня. Генеральний прокурор не тільки некомпетентна, а ще й намагається приховати некомпетентність фальсифікаціями”, – зазначив адвокат.

10 червня Порошенку надіслали підозру у кримінальному провадженні про призначення Семочка у Службу зовнішньої розвідки. Слідство вважає, що експрезидент України видав явно злочинний наказ, яким схилив тодішнього керівника СЗР Божка до перевищення службових повноважень. Державне бюро розслідувань також склало підозру Божку.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist