Політика

”Єрмак, ти ……..ун”. Лерос заявив, що брат глави Офісу президента лобіював призначення в “Енергоатомі”

0

Нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос опублікував документи, згідно з якими брат глави Офісу президента України Андрія Єрмака Денис надіслав в офіс прем’єр-міністра аналітичну довідку щодо “Енергоатому”, у якій рекомендує призначити Володимира Купчака на посаду президента компанії, пише gordon.ua.

Народний депутат від партії “Слуга народу” Гео Лерос стверджує, що брат глави Офісу президента України Андрія Єрмака Денис просував на посаду голови “Енергоатому” Володимира Купчака. Відповідні документи він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з документами, у жовтні 2019 року Денис Єрмак надіслав в офіс прем’єр-міністра аналітичну довідку щодо “Енергоатому”, у якій описав низку змін, котрі необхідно провести в компанії.

“Запропоновано доручити організацію забезпечення виконання цих завдань Купчаку. Для цього – призначити Купчака на посаду президента НАЕК “Енергоатом”, – ідеться в документах.

“Єрмак, ти п…здун! Надаю факти корупції щодо призначення Купчака в “Енергоатом”. Подивіться уважно, хто його лобіював в офіційному зверненні до прем’єр-міністра, чому відповідає відео, яке я також додаю, де люди, пов’язані з Денисом [Єрмаком], обговорюють, як візьмуть із Купчака за посаду п’ять (схоже, що мільйонів)”, – написав нардеп.

Лерос також додав, що, за його інформацією, Купчака збираються призначити віцепрезидентом “Енергоатому”, тому що у нього недостатньо профільного стажу.

У ролику, опублікованому депутатом, кілька людей обговорює ймовірне призначення Купчака, який “чекає запрошення” до президента Володимира Зеленського на співбесіду.

 

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16