Суспільство

«1000$ за кожну особу на літаку»: СБУ за винагороду погоджує авіаперельоти під час карантину

0

Упродовж всього періоду карантину Служба безпеки України таємно надавало дозволи на авіарейси – як з України, так і з-за кордону.

Про це йдеться у матеріалі проєкту журналістських розслідувань “Спостерігач”.

Доказом цього є лист Державіаслужби до голови СБУ Івана Баканова з проханням надати погодження на один із авіарейсів. Про такі погодження з СБУ анонімно розповів “Спостерігачу” представник однієї з авіакомпаній. Голова Державної авіаційної служби Олександр Більчук відмовився коментувати “Спостерігачу” цей документ, пославшись на зайнятість.

В СБУ – взагалі проігнорували запит журналістів. Коли із таким же запитом до Служби безпеки звернувся народний депутат Володимир Ар’єв – йому відповіли, що у спецслужбі не погоджують, а лише моніторять рейси.

У свою чергу, нардеп має інформацію, що голова СБУ Баканов особисто надає погодження на частину авіарейсів – в обмін на політичні послуги. В інших випадках, СБУ нібито вимагає від людей, які користуються чартерами, хабарі по $1000 з кожного, – стверджують експрацівники СБУ та представники авіакомпаній.

Джерело: News.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist