Новини

103 танка, 8 вертольотів і понад 2000 військових: ось так Туреччина знищує російсько-сирійські війська

0

Війна на території Сирійської Арабської Республіки з кожним днем ​​приносить нові людські втрати і втрати військової техніки. Зокрема, велике загострення ситуації почалося після того, як російсько-сирійські сили з повітря обстріляли позиції турків, убивши при цьому тридцять три людини, і поранивши ще тридцять два.

У відповідь на такі дії Росії і Сирії влада Туреччини спочатку зробили жорсткі заяви, що вони будуть мститися, а потім і зовсім приступили до дій.

Відомий телеграм-канал «Військовий оглядач», який висвітлює події Близького Сходу, представив увазі інфографіку, виходячи з якої стає відомо, що всього за кілька останніх днів армія Туреччини знищила в російсько-сирійських військах: 103 танка, 17 БМП, 2142 військових, 8 вертоетов, 72 РСЗВ і гаубиць, 3 ППО, 1 безпілотник, а також сьогодні два винищувачі.

У повідомленні говориться: «Збройні сили Реджепа Ердогана прагнуть побити ізраїльські показники знищених сирійських ЗРК. За останні кілька днів тільки офіційно атаковані п’ять систем ППО, включаючи ЗРК «Бук-М1» і ЗРПК «Панцир-С» (С1).

В цілому, сирійські втрати без урахування двох літаків і трьох ЗРК представлені на інфографіку. Якщо так триватиме і далі, то боєздатна зона ППО на території САР залишиться тільки в Хмейміме і Тартусі, а також стаціонарні позиції С-200 в районі Дамаска».