Суспільство

130 тисяч українців з поліцією Зеленського начхали на карантин: складено всього три протоколи

0

На карантинні обмеження наплювало понад 130 тисяч людей, тільки по офіційним даним поліції. Натовпи збирались біля та в церквах — поліція Авакова-Зеленського повністю ігнорувала свої ж рішення.

Ну, а що — звичайні громадяни, якщо зберуться втрьох отримають 17000 штрафу та арешт, а тим, хто прийшов у московські церкви РПЦ — не буде НІЧОГО. Це довела остання доба. Тому що за словами голови Нацполіції Ігоря Клименко було складено цілих ТРИ протоколи на порушників у цю ніч.

Наприклад, народний депутат від ОПЗЖ Юрій Солод (чоловік Наталії Королевської) хвалиться, що привіз до Святогірської лаври благодатний вогонь, щоб більше людей зібралося на службу. Результат — лавра переповнена парафіянами. В основному — похилого віку.

Мало цього, Зеленський нам розповідає, що кордони та авіасполучення закрите — але московські попи спокійно летять в Ізраїль на трьох літаках за благодатним вогнем. Це як розуміти?  Хоча що тут розуміти — брехун і малорос при владі.

ДО речі, нагадаю, що радник міністра внутрішніх справ Юрій Тандіт в ефірі hromadske заявляв, що поліція буде використовувати спецназ, якщо  церковники наплюють на карантин — і що? Поки спецназ використовують проти звичайних громадян, якій йдуть у аптеку.

Джерело: Enigma