Суспільство

“15 лабораторій є військовими базами США на території України”: Медведчук продовжує годувати свій електорат л**ом

0

Скандальний депутат-сепаратист Віктор Медведчук, заявив що “Де-факто 15 біолабораторій є військовими базами США на території України”. Про це йдеться в його заяві, яка оприлюднена на сайті політсили ОПЗЖ.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Наводимо текст фейку дослівно:

“Уже кілька місяців українці, так само як і все людство, страждають від наслідків пандемії коронавірусу. Тільки в Україні померли понад 300 осіб, і це лише ті, у кого COVID-19 офіційно названий причиною смерті. Іншими тяжкими наслідками пандемії стали параліч економіки, карантин, зупинка транспорту й те наднавантаження, якого зазнають медики України.

Але ми усвідомлюємо, що COVID-19 при всій своїй серйозності не є найстрашнішою з можливих біологічних загроз. Віруси, створені у військових лабораторіях розвинених країн, значно небезпечніші, ніж природні штами вірусів, якими хворіють кажани або інші тварини.

Звернення народних депутатів України – моє і мого колеги Рената Кузьміна – покликане змусити владу, і насамперед президента Зеленського, дати пряму відповідь на запитання: яке місце посідає боротьба з біологічними загрозами в системі національної безпеки?

Той факт, що на депутатське звернення про роботу 15 військових біолабораторій Сполучених Штатів на території України першим відповіло посольство США, свідчить: питання розміщення таких небезпечних об’єктів на території України більшою мірою хвилює офіційний Вашингтон, ніж українську владу, і є доказом високої уваги до цього питання з боку Пентагону.

Об’єкти на території України, які підпорядковані Міністерству оборони США, виконують поставлені ним завдання і службу на яких несуть громадяни Сполучених Штатів, де-факто є не чим іншим, як військовими базами США, що діють на території нашої країни, а це прямо заборонено статтею 17 Конституції України”.