Суспільство

1,5 млрд Януковича: Верховний суд розблокував перегляд рішення про конфісковані гроші

0

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного суду розблокував перегляд рішення про конфісковані “гроші екс-президента Віктора Януковича”

Про це повідомляє прес-служба Верховного суду.

Суд скасував рішення суду Донецької області про відмову розглянути апеляцію і вирішив призначити новий розгляд.

Мова йде про спецконфіскацію 1,5 млрд доларів компаній, пов’язаних з президентом-втікачем

“16 червня 2020 року Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду розглянув касаційні скарги представників юридичних осіб “Aldoza Investments Limited”, “Wonderbliss Ltd”, “Opalcore Ltd”, “Erosaria Ltd”, “Akemi Management Limited”, “Loricom Holding Group Ltd”, “Foxtron Networks Limited”, які оскаржували постанову Апеляційного суду Донецької області від 24 травня 2017 року. КУС ВС скасував ухвалу апеляційного суду про відмову у відкритті апеляційного провадження і призначив новий розгляд у суді апеляційної інстанції”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, повний текст постанови оголосять 22 червня.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist