Новини

16 березня запустять процедуру дефолту, який раніше анонсував Коломойський, – політолог

0

Вчорашньої відставкою на «100% свого» генпрокурора президент Володимир Зеленський показав, що навіть умовний Захід уже не є для нього стримуючим фактором.

Тим зовнішнім балансиром, який довгий час заміняв української демократії відсутність по-справжньому правової держави і культури. Таку думку в своєму блозі висловив політолог Володимир Горбач.

За його словами, зустріч вже екс-генпрокурора Рябошапки з послами G7 його не врятувала. Не секрет що «у Зеленського» хотіли почати переслідування Порошенко ще до Нового року.

Але на всіх міжнародних зустрічах в приватному порядку йому говорили про неприпустимість таких дій. Тепер Зеленський вважає, що саме поради Заходу привели до падіння його рейтингу, а рейтинг для нього, як уже зазначено, це все.

Горбач зазначає, останніми голосуваннями парламенту траєкторія подій тепер задана така: 16 марта суд по «ПриватБанку» – розрив відносин з МВФ – анонсований рік тому олігархом Коломойським дефолт – кремлівська фінансова альтернатива – повернення в зону впливу Росії як «геополітична неминучість».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16