Новини

16 березня запустять процедуру дефолту, який раніше анонсував Коломойський, – політолог

0

Вчорашньої відставкою на «100% свого» генпрокурора президент Володимир Зеленський показав, що навіть умовний Захід уже не є для нього стримуючим фактором.

Тим зовнішнім балансиром, який довгий час заміняв української демократії відсутність по-справжньому правової держави і культури. Таку думку в своєму блозі висловив політолог Володимир Горбач.

За його словами, зустріч вже екс-генпрокурора Рябошапки з послами G7 його не врятувала. Не секрет що «у Зеленського» хотіли почати переслідування Порошенко ще до Нового року.

Але на всіх міжнародних зустрічах в приватному порядку йому говорили про неприпустимість таких дій. Тепер Зеленський вважає, що саме поради Заходу привели до падіння його рейтингу, а рейтинг для нього, як уже зазначено, це все.

Горбач зазначає, останніми голосуваннями парламенту траєкторія подій тепер задана така: 16 марта суд по «ПриватБанку» – розрив відносин з МВФ – анонсований рік тому олігархом Коломойським дефолт – кремлівська фінансова альтернатива – повернення в зону впливу Росії як «геополітична неминучість».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist