Політика

19 “двохсот” і майже 20 “трьохсотих”: Війська РФ понесли масштабні втрати на Донбасі

0

В Інтернеті з’явилася відкрита інформація про важкі втрати російсько-окупаційних військ на Сході України за останні тридцять днів. Як інформує Replyua.net, у відкритому доступі з’явилися дані про важкі втрати російських військових на Донбасі за останній місяць. На власній сторінці в соціальній мережі Twitter офіцер армії України Сергій Нещадим поінформував, що протягом лютого місяця ворог втратив тридцять сім чоловік. З них 19 – «двохсоті», ще 18 – «трьохсот».

В своєму повідомленні офіцер ЗСУ пише, що санітарні втрати ворога за лютий склали вісімнадцять чоловік. Вони були госпіталізовані з пораненнями різного ступеня тяжкості.

Крім того, військові Росії втратили відразу дванадцять одиниць бойової техніки, серед яких шість безпілотників, одна бойова броньована машина (ББМ) і 5 одиниць АТТ. В цілому, з кінця липня 2020 року даний час втрати російських найманців склали 344 людини – 161 загиблий (небойові 156, бойові 5), 183 поранених (небойові 179, бойові 4).

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16