Політика

4 країни-союзника України збираються в Польщі: Зеленський з ранку вилетів на переговори до Варшави

0

Президент Володимир Зеленський відправляється з офіційним візитом до Польщі, де проведе зустріч з польським президентом Анджеєм Дудою. Крім українського президента столицю Польщі з візитами одночасно відвідають президенти союзних Києву Литви, Латвії та Естонії.

Про це повідомляють інформаційні агентства, відзначаючи офіційний привід: Польща готується на державному рівні відзначати 230-річчя прийняття першої конституції Речі Посполитої.

Під час візиту президенти спільно вестимуть розмову про загальне бачення Європи в контексті подій, що відбуваються на континенті.

Журналістам вдалося з’ясувати, що програмою візиту передбачені переговори між президентами України і Польщі, уточнює “Укрінформ”.

Відомий український журналіст Ігор Соловей в своєму Телеграм- каналі позитивно оцінює плановий візит Зеленського, називаючи його довгоочікуваною подією.

“Візит президента України до Польщі – довгоочікувана подія. По-перше, візит в країну ЄС – це, нарешті, виконання європейського курсу України, закріпленого в Конституції. По-друге, сигнал підтвердження важливості Польщі у зовнішній політиці України – і як близького сусіда, і дружній країни, і як надійного партнера. По-третє, співучасть у заходах Литви, Латвії та Естонії – прекрасна можливість для президента України побачитися з главами інших, таких же дружніх і партнерських країн. Таким чином, візит до Польщі надає багато можливостей. Подивимося , наскільки Володимир Зеленський ними скористається “, – зазначив він.