Суспільство

40% українців не готові вакцинуватися проти коронавірусу, навіть якщо вакцина буде безкоштовною

0

Якщо вакцина проти коронавірусу буде платною, то її готові зробити лише 35% українців.

Про це свідчать дані опитування соціологічної групи “Рейтинг”, інформує Цензор.НЕТ.

Так, 55% опитаних готові особисто зробити щеплення проти коронавірусу, якщо вакцина буде безкоштовною. Водночас 40% – не готові.

Якщо вакцина буде платною, охочих зробити щеплення менше – 35%, а 57% не робитимуть її в такому випадку.

Прихильників безкоштовної вакцинації проти коронавірусу більше серед осіб старшого віку, жителів сіл, а платного – серед молоді і жителів Києва.

Також, згідно з даними опитування, 59% українців часто стежать за новинами про коронавірус, 21% роблять це іноді, 11% – рідко. 8% взагалі не цікавляться такими новинами. Найчастіше відстежують новини про коронавірус люди старшого віку і жінки.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16