Суспільство

“5 років”: Геращенко заявив, що це Порошенко зіпсував репутацію Авакова серед людей

0

Заступник глави МВС Антон Геращенко заявив, що п’ятий президент України Петро Порошенко всі п’ять років свого президентства намагався дискредитувати главу відомства Арсена Авакова. Про це він заявив в інтерв’ю РБК-Україна, інформує портал ІнфоРезист.

“За всі роки президентства Петра Порошенка він постійно робив все, щоб дискредитувати фігуру міністра внутрішніх справ і реформи, які він проводив. У суспільстві створено якесь сприйняття, що Арсен Аваков — це погано. Це було закладено ще в 2014 році. Порошенко вклав величезні сили в системну дискредитацію міністра внутрішніх справ, щоб його послабити як політика і члена коаліції”, – сказав Геращенко.

Він також розповів, що в 2014 році, коли Порошенко став президентом, він запропонував Авакову піти з посади глави МВС, оскільки “хотів мати власні важелі тиску”.

“Тоді після виборів місяць не створювалася коаліція, тому що Порошенко говорив: візьміть собі десять міністерських портфелів, та тільки дайте мені МВС. Цього не сталося, тому почалася системна дискредитація. Зате у владі був певний баланс сил ці п’ять років», — зазначив Геращенко.

Серед форм цієї нібито дискредитації, заступник голови МВС зазначає “кампанію проти патрульних поліцейських”. За його словами, під час президентства Порошенка, розпочалася кампанія про те, що нова поліція – недосвідчена, б’є свої машини і т. д. Зараз же Геращенко вважає, що жодної дискредитації Авакова немає, а є “групи людей, незадоволені його роботою”.

“Це фракція Голос, ліберальна, скажімо так, частина Слуги народу. Але, хлопці, якщо вам щось не подобається, скажіть, що йде не так, ми готові змінюватися. Але з тих, хто підписав постанову про відставку Авакова, жоден з них не прийшов до міністра або до мене і не сказав: ви не так працюєте, працюйте по-іншому”, – говорить він.

Зазначимо, що Арсен Аваков займає пост глави МВС з лютого 2014 року. Після кількох резонансних випадків і нерозкритих справ фракція «Голос» почала збирати підписи депутатів за його відставку, а 5 червня під будівлею парламенту почався мітинг з цією ж вимогою.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Арсен Аваков сам хотів піти у відставку, при цьому президент Володимир Зеленський виступив проти цього. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль також заявив, що Авакову вдалося поліпшити правоохоронну систему.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist