Політика

“6 мільйонів доларів”: Венедиктова подала в суд на Яніну Соколову

0

Яніна Соколова, українська телеведуча, заявила, що генеральний прокурор України Ірина Венедиктова подала на неї позов до суду. Більш детально про це журналіст розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Згідно зі словами Яніни Соколової, справа стосується інтерв’ю «таємного агента НАБУ» Шевченко Євгенія для програми «Соромно».

Як інформує Replyua.net, в ході інтерв’ю вони говорили про шість мільйонів доларів Сполучених Штатів Америки за те, щоб закрити справу стосовно колишнього міністра екології Миколи Злочевського. Згідно зі словами Шевченка, Ірина Венедиктова всіляко намагається «згасити» цю справу. Відповідаючи на питання про те, чому, він говорить, що Злочевський має велику кількість грошей, і йому «за що купувати українських чиновників».

За словами Шевченка, Ірина Венедиктова нібито отримала хабар від Злочевського, щоб закрити справу. Соколова ж, в свою чергу, написала в своєму пості: «Мені дуже дивно бачити позов пані генерального прокурора щодо мене, як проти журналіста.

Поняття не маю, чому я фігурую як «відповідача». Адже інтерв’ю – це спілкування журналіста з його гостем. Справа журналіста – ставити питання. А відповіді в інтерв’ю дає гість ».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16