Війна

«908 порушень тиші»: Верещук розкрила правду про так зване «глобальне припинення вогню» на Донбасі

0

Під час перемир’я на Донбасі було зафіксовано 908 порушень режиму припинення тиші, повідомила народний депутат, фракція партії “Слуга народу” Ірина Верещук.

“908 … Але для мене життя і здоров’я наших воїнів, які були збережені … 41 день. Жодного разу за період війни не було такого. Скільки було перемир’я: хлібних, різдвяних і ще інших? 19, правда? І скільки з них завершилися, щоб хоча б 41 день не гинули люди?” – сказала Верещук в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV в понеділок.

Також вона наголосила на необхідності скликання термінового засідання Ради національної безпеки і оборони України.

“Я думаю, все-таки в даному випадку треба дочекатися і засідання РНБО, якщо буде така необхідність, а я розумію, що така необхідність є, щоб було скликано термінове засідання РНБО і прийнято відповідне рішення. Я думаю, люди, які зараз залучені до процесу мирного врегулювання, я зараз говорю про представників ТКГ, ті люди, які мають більше інформації, яка на сьогодні закрита, в публічному доступі її немає, повинні все-таки прийняти рішення, а ми як політики повинні його оцінити”, – пояснила народний депутат, відповідаючи на питання, що треба вважати не поодинокими випадками порушення перемир’я, а цілеспрямованою роботою на зрив перемир’я.

Джерело: Interfax