Суспільство

“А чого Вєрка босая?” – Данилко “спалився” в Москві на дні народження телеведучого з “Миротворця”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Український музикант і продюсер Андрій Данилко, відомий також як Вєрка Сердючка, “засвітився” в Москві на дні народження популярного в Росії ведучого Андрія Малахова. Спільним знімком із Данилком та Малаховим поділився співак Прохор Шаляпін на особистій сторінці в Instagram, повідомляють Патріоти України.

“Але ж на цьому фото могло бути аж три Андрії… З днем народження, Андрію! Високих рейтингів, міцного здоров’я і неймовірного особистого щастя! Завдяки тобі мені завжди є що згадати з усмішкою”, – написав Шаляпін.

На знімку, крім Андрія Малахова, Андрія Данилка і Прохора Шаляпіна, зображена близька подруга українського музиканта і партнерка Вєрки Сердючки по сцені – артистка Інна Білоконь.

Зазначимо, 11 січня популярному в РФ телеведучому, журналісту і шоумену Андрію Малахову виповнилося 49 років. У 2019-му Малахова було внесено в базу центру “Миротворець” як особу, що загрожує національній безпеці України.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16