Блоги

“А в цей час лікарі благають про допомогу”, — Смолій про вивезення українських респіраторів в Іспанію

0

В Україні гострий дефіцит медичних масок перед що насувається загрозою пандемії COVID-19. Засобів індивідуального захисту не вистачає навіть медикам. А українські виробники тим часом відправляють величезні партії масок в Європу.

В Україні з кожним днем ​​зростає число інфікованих коронавірусом COVID-19. Країна перед загрозою гіршого сценарію пандемії, засобів індивідуального противірусного захисту немає не тільки простим громадянам, а й навіть медикам. А українські виробники тим часом масово вивозять медичні маски за кордон. Новину прокоментував в Telegram політичний експерт і юрист-міжнародник Андрій Смолій.

Сюжет одного з іспанських телеканалів наробив шуму в Україні. На відео потрапили ввезені в країну величезні партії медичних масок і респіраторів української компанії BUK.

Вражений був і Смолій. Він назвав подію «політичним і економічним мародерством».

«І це в той час, як лікарі благають про допомогу. Це в той час, як тестів на коронавірус дуже мало. Це тоді, коли в аптеках наші громадяни не можуть купити масок», — обурився громадський діяч.

Він зазначив, що українські маски вивозяться не тільки в Іспанії, але і в Китай, Словаччину та інші країни.

А українців залишають беззахисними перед лицем пандемії. Смолій звинуватив ДБР і Офіс генпрокурора в бездіяльності.

«Мародерство як воно є», — констатував блогер.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16