Блоги

“А в цей час лікарі благають про допомогу”, — Смолій про вивезення українських респіраторів в Іспанію

0

В Україні гострий дефіцит медичних масок перед що насувається загрозою пандемії COVID-19. Засобів індивідуального захисту не вистачає навіть медикам. А українські виробники тим часом відправляють величезні партії масок в Європу.

В Україні з кожним днем ​​зростає число інфікованих коронавірусом COVID-19. Країна перед загрозою гіршого сценарію пандемії, засобів індивідуального противірусного захисту немає не тільки простим громадянам, а й навіть медикам. А українські виробники тим часом масово вивозять медичні маски за кордон. Новину прокоментував в Telegram політичний експерт і юрист-міжнародник Андрій Смолій.

Сюжет одного з іспанських телеканалів наробив шуму в Україні. На відео потрапили ввезені в країну величезні партії медичних масок і респіраторів української компанії BUK.

Вражений був і Смолій. Він назвав подію «політичним і економічним мародерством».

«І це в той час, як лікарі благають про допомогу. Це в той час, як тестів на коронавірус дуже мало. Це тоді, коли в аптеках наші громадяни не можуть купити масок», — обурився громадський діяч.

Він зазначив, що українські маски вивозяться не тільки в Іспанії, але і в Китай, Словаччину та інші країни.

А українців залишають беззахисними перед лицем пандемії. Смолій звинуватив ДБР і Офіс генпрокурора в бездіяльності.

«Мародерство як воно є», — констатував блогер.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist