Політика

“А як там Крим і Донбас?” – Глава МЗС Туреччини різко відповів РФ щодо Нагірного Карабаху

0
Глава Міністерства закордонних справ Туреччини нагадав, що Карабах офіційно є територією Азербайджану.

Відповідаючи на вимоги Російської Федерації по ситуації в Нагірному Карабасі Туреччина нагадала про окупацію Росією української землі, а також Грузії. Такого роду заяву зробили керівник Міністерства закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу в інтерв’ю агентству Anadolu, передають Патріоти України.

Крім того, Чавушоглу наголосив, що були проведені переговори з президентів РФ Путіним, главою зовнішньополітичного відомства Російської Федерації Сергієм Лавровим. Говорили про загострення на території Карабаху. Анкара також підтримала вимоги зупинити війну, однак поставила єдину умову – вихід Вірменії з карабахської території.

Глава Міністерства закордонних справ Туреччини нагадав, що Карабах офіційно є територією Азербайджану. Чавушоглу зазначив: «Де ви бачили, щоб країну, чиї землі були окуповані, ставили на одну чашу терезів з окупантом?».

Крім того, він порівняв ситуацію в Нагірному Карабаху з окупацією Російською Федерацією територій української держави і Грузії. Глава турецької дипломатії підкреслив, що міжнародне товариство «справедливо підтримує» територіальну цілісність даних країн.