Новини

Або Єрмак веде хитру стратегію проти Кремля, або влада просто вирішила зрадити Україну

0

Поки всі обговорюють рекомендації нардепа від «Слуги народу» Брагар, які зовсім не потребують уваги помічник президента Андрій Єрмак в інтерв’ю зізнається, що метою для чинної влади є проведення виборів в ОРДЛО разом з місцевими виборами в жовтні цього року.

Ці одкровення Єрмака набагато небезпечніше і тривожніше, ніж сказане якимось Брагар. Про це у своєму блозі пише політолог Віталій Бала.

Він зазначає, незрозуміло, як взагалі можна говорити про вибори на окупованих територіях, які ми називаємо тимчасово окупованими? Вже майже шість років на цій території немає української влади і не діють українські закони, невже діюча влада не розуміє який буде результат виборів? Фактична легітимізація російського меседжу про громадянську війну в Україні – ось і весь результат такого «волевиявлення».

Віталій Бала пише, навіть, якщо уявити, що було відновлено контроль Києва над україно-російському кордоні і були виведені військові формування найманців і російської техніки, то все одно незрозуміло, хто і яким чином зробить реєстр виборців? А бажання внести зміни до Конституції України на вимогу іноземних держав, включаючи агресора, взагалі виглядає абсурдно. Це ж перший крок до федералізації країни.

«Хочеться сподіватися, що Андрій Єрмак говорить про вибори, розуміючи, що їх не буде апріорі і це така стратегія влади, бо в іншому випадку такі заяви можна розцінювати як« зрада », – написав політолог. Він додає, це нехтування національними інтересами України, м’яко кажучи.