Політика

“Адін народ”: боксери Усик та Ломаченко начхали на війну на Донбасі та похвалились любов`ю до Росії

0

Два скандальних боксери Олександр Усик та Василь Ломаченко знялись у пропагандистському фільмі за участі московських попів.

Відео поширили на ютуб-каналі  “Корсуньська пустинь” .

У пропагандистському фільмі йдеться про дружбу Усика, Ломаченка та російських боксерів.

Цікаво, що Василь Ломаченко на кадрах заявляє, що Україна і Росія єдиний народ і він дивується, чому РФ воює з нашою країною. Олександр Усик каже, що буде дружити зі своїми російськими друзями, бо йому цього ніхто не заборонить.

Нагадаємо, протягом минулої доби збройні формування РФ 15 разів порушили режим “тиші” на Донбасі. У результаті ворожих атак двоє захисників України отримали поранення.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16