Війна

Адмірал Воронченко йде у відставку з поста командувача ВМС України, – ЗМІ

0

Командувач ЗСУ Руслан Хомчак планує змінити командувача Військово-морських сил. Адмірала Ігоря Воронченка відправлять на інспекторську посаду в Міноборони, а замість нього командувати флотом буде контрадмірал Олексій Неїжпапа, пише 24 канал.

Заступником нового голови ВМС Неїжпапи начебто призначать начальника 198-го навчального центру ВМС у Миколаєві Шагена Шайволодяна. Про це пише видання “Бабель“.

Видання “Думская” пише, що Хомчак вже запропонував Воронченку піти на іншу роботу – в головну інспекцію Міноборони. Адмірал же, мовляв, цю інформацію підтвердив:

“Так, була така розмова. Що ж, мабуть, пора передавати перехідний прапор”.

Однак наказу про переведення ще немає. Можливо, причина в тому, що Воронченко перебуває у відпустці.

Та ж “Думская” пише з посиланням на джерела в Міноборони, що звільнення Воронченка – частина загального курсу на “перестати стріляти”. Хоча і “Таран, і Хомчак розуміють, що Воронченко багато зробив для країни”.

Хто такий Воронченко? Ігор Воронченко служить у ЗСУ з 1993 року. У 2014 шість місяців був координувальним заступником керівника АТО у Луганської області. 2 липня 2016 року президент Порошенко призначив Воронченка командувачем ВМС, у серпні дав йому звання адмірала.

Політичних вподобань, зауважимо, Воронченко відкрито не висловлював. Зокрема, у квітні 2019 перед другим туром виборів президента адмірал закликав кандидатів чітко викласти своє бачення деокупації Криму й ОРДЛО.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist