Суспільство

Адвокати Стерненка заявили про підробку підпису на одному з документів у його справі

0

У справі одеського активіста Сергія Стерненко співробітники поліції могли підробити підпис потерпілого Сергія Щербича на одному з важливих документів. Про це йдеться в заяві юридичної компанії «Міллер», інформує ІнфоРезист.

Адвокати оприлюднили чотири документи матеріалів кримінального провадження у справі нібито викрадення Щербича. На кожному з них є підпис потерпілого. Перші три були представлені особисто Щербичем, в той час як четвертий документ є протоколом слідчого експерименту за участю потерпілого, який долучив до справи слідчий.

На думку правозахисників, на четвертому документі підпис потерпілого істотно відрізняється. У зв’язку з цим адвокати вважають, що у справі Стерненка мала місце службова підробка з боку співробітників поліції. Вони вже звернулися з відповідною заявою до ДБР про вчинення злочину, передбаченого частиною 1 статті 366 КК України.

Після реєстрації кримінального провадження адвокати мають намір домогтися вилучення зазначених документів і провести почеркознавчу експертизу. Якщо підробка підпису буде підтверджена, суд буде зобов’язаний визнати такі докази неприпустимими.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16