Суспільство

Агент НАБУ Шевченко: “Народ візьме вила і вижене зелених недоумків наступного року”

0

Позаштатний агент НАБУ Євген Шевченко обурений голосуванням за комісію з відбору нового голови САП.

Свою позицію Шевченко озвучив у Фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

“Очільник фракції “Слуга народу” Давид Арахамія забезпечив ганебне голосування за фейкову комісію з відбору нового голови САП. Це при тому, що наші західні партнери попередили українську владу: непрозорий конкурс може призвести до відміни безвізового режиму – скриншоти додаю. І знаєте, що на це відповів Арахамія? – Давайте не будемо звертати увагу на чутки!”, – написав Шевченко.

Позаштатний агент НАБУ здивований тим, що президент Володимир Зеленський і депутати СН тепер сприймають офіційну позицію ЄС і США як чутки.

“Мені здається, що для діючої влади вже пішов зворотній відлік і якщо не в цьому, то в наступному році народ візьме в руки вили і вижене цих зелених недоумків геть”, – додав Шевченко.

Нагадаємо, 17 вересня Верховна Рада прийняла постанову про визначення представників парламенту до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Раніше євродепутати Майкл Галер і його колега Віола фон Крамон застерегли Раду від нинішнього голосування за кандидатів у комісію з обрання глави САП, назвавши їх “недосвідченими і недоброчесними”.

Посольства США та Євросоюзу виступили зі спільною заявою, що від результатів конкурсу нового глави САП залежить підтримка України.

Народ візьме вила і вижене зелених недоумків наступного року, - агент НАБУ Шевченко 01

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16