Політика

Агент НАБУ Шевченко – Зеленському: “Президенте, вам час іти геть!”

0

Генеральна прокуратура саботує розслідування НАБУ проти народного депутата зі “слуги народу” Олександра Юрченка, помічник якого попався на хабарі за внесення правок до законопроєкту.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук заявив позаштатний агент НАБУ Євген Шевченко, інформує Цензор.НЕТ.

“Чергова ганьба президента. За внесення правок до законопроекту “слуга народу” Олександр Юрченко вимагав хабар від приватного підприємця у розмірі 200т.$. Посередником у передачі неправомірної вигоди був помічник нардепа Фіщенко Іван – він і отримав першу частину траншу, звісно під відеозапис в рамках негласних слідчо-розшукових дій.

І начебто “Слуга Народу” скасувала депутатську недоторканість, вірно? Але в реаліях ця норма виявилась черговим фейком, тому що підозру народному депутату може підписати виключно генеральний прокурор, але ось вже декілька днів Ірина Венедіктова саботує процес розслідування і не підписує підозру! Також вона не дозволила детективам НАБУ та прокурорам Спеціалізована антикорупційна прокуратура провести обшук вдома у Юрченка”, – написав Шевченко.

На думку позаштатного агента НАБУ, “Президент прекрасно обізнаний із цією ганебною ситуацією, але саме він є тою посадовою особою, яка покриває корупцію власної комани”.

“Володимир Зеленський, вам час іти геть. Більше мені сказати нічого”, – звернувся до глави держави Шевченка.

Нагадуємо, раніше низка українські ЗМІ з посиланням на джерела оприлюднили інформацію, що НАБУ нібито викрило на отриманні хабаря помічника народного депутата від “Слуги народу” Олександра Юрченка. Відповідну інформацію також оприлюднив нещодавно виключений з фракції “СН” народний депутат Гео Лерос.

Президенте Зеленський - вам час іти геть!, - агент НАБУ Шевченко 01

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16