Блоги

Акт про капітуляцію України не підписали через коронавірус, — публіцист

0

Приголомшливо успішна виборча спецоперація «Зеленський» мала двох спонсорів-бенефіціарів: Коломойський, який хотів повернути «Приват-банк», і Кремль, який хотів повернути Україну.

Вся передвиборна кампанія Зеленського була побудована на позиціонування його як кандидата «Партії миру», яка бореться з якоїсь правлячої в Україні «партією війни».

Ця геббельсівська кремлівська брехня агресивно впроваджувалася в українську свідомість майже всіма провідними українськими (!) телевізійними каналами, які контролювалися або путінським гауляйтером України Медведчуком, або Коломойським.

Українцям цілеспрямовано втовкмачували два мема.

Перший:

Всі попередні 5 років в Україні у влади була «партія війни», а зараз ви повинні голосувати за гуманну «партію світу».

Другий:

Те, що відбувається в Україні, — це не агресія Росії проти України, а внутрішній конфлікт, який українці мають вирішити між собою.

Цей дискурс — альфа і омега російської політичної пропаганди, ядро її інформаційної війни проти України, війни, в якій на бік ворога перейшли захоплені їм українські ЗМІ. Жертві агресії нав’язувався комплекс провини за який чиниться опір агресору, за те, що ВСУ не відходять з лінії поділу сторін і не відкривають ихтамнетам шлях вглиб України.

Допускаю, що Зеленський був справді такий наївний, що щиро вірив, що для досягнення миру треба просто припинити стріляти, а кривавий Порошенка чомусь цього не робить. 73% українських виборців саме в це повірили.

Привівши до влади «партії миру», Кремль прагне тепер форсовано реалізувати свій план знищення української держави через «відновлення територіальної цілісності». Орді не потрібно ОРДЛО. Їй потрібна вся Україна знову стала Малоросією.

При живому Путіна, при його необмеженій ресурсі озброєних до зубів ввічливих зелених чоловічків і соціальних покидьків, мобілізованих з усіх автопомоек глибинної Росії, «повернення» Донбасу — контрольний постріл в голову України.

Припинення вогню так і не досягнуто, та десятки перемир’я були зірвані Москвою саме тому, що постійна загибель людей на розділовій лінії необхідна російським властям як засіб психологічного тиску на Україну з метою змусити її «возз’єднатися» з ОРДЛО. Стандартна практика терористів: поки ви не приймете наші умови, ми будемо вас вбивати і катувати у підвалах захоплених нами ваших заручників.

ОРДЛО — це чумної барак Російського світу, військово-терористичний плацдарм, встановлений на території України після провалу імперської авантюри Новоросії.

Єдиний засіб захисту української державності від цієї загрози — ізоляція, гігієнічний карантин. Демілітаризована зона з міжнародними миротворцями.

Але кремлівський продюсер Єрмак ось вже 10 місяців послідовно веде свого дисциплінованого актора за сценарним планом, прописаному в Москві. (Попутно він разом з своїм повсталих з Пекла братом приторговує державними посадами.)

11 березня Єрмак зробив ще один дуже важливий крок за повзучому приєднання України до ОРДЛО. На оперативній зустрічі зі своїм новим куратором (Козаком) в Мінську він домовився про заснування свого роду Верхньої Палати майбутньої Малоросійської Федерації. 10 «сенаторів» від України призначать Єрмак із Зеленським, а 10 від ОРДЛО — російські окупаційні влади.

Коронавірус завадив наміченого на кінець березня остаточного підписання Україною зрадницького документа. Ця затримка призвела до сказу якогось «Родіона», постійного клоуна у вечірніх шоу італійського мудозвона. Виступивши з лайкою на жалюгідних українських експертів за викликом, він видав головну «військову таємницю» Кремля: «Не підпишете протокол про Консультативну Раду, не отримаєте шансу на припинення військових дій».

«Родіон» — не просто рядовий, доведений до відчаю, донецький шахтар/комбайнер. Його превосходительство Родіон — великий дипломат, надзвичайний і повноважний посол ОРДЛО на мінських переговорах. Це Москва срамными вустами Родіона вперше так відверто і цинічно підтверджує: «Не приєднаєтеся до ОРДЛО — продовжуватимемо вас вбивати».

Помри, Родіон, краще не скажеш.

Андрій Піонтковський