Політика

“Акт прямої цензури”: У Лаврова запалало від продовження заборони для “Вконтактє” та “Однокласніков”

0

Російське МЗС назвало актом цензури рішення українського президента Володимира Зеленського продовжити заборону на російські сайти і соцмережі в Україні, пише УП.

“Вчергове українське керівництво продемонструвало на практиці, що не збирається переглядати дискримінаційну і протиправну політику щодо російських медіа-ресурсів.

Розцінюємо цей крок як акт прямої цензури, спрямований на зачистку інформаційного простору країни від альтернативних точок зору”.

Деталі: Також російське МЗС назвало рішення Зеленського свавіллям і звинуватило Україну в тому, що на її території “журналістська діяльність давно пов’язана з ризиком для життя і свободи”.

У зовнішньополітичному відомстві стверджують, що “київська влада веде послідовну політику репресій щодо ЗМІ”.

МЗС закликало міжнародні структури, зокрема, представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлема Дезіра відреагувати належним чином.

Нагадаємо: Своїм указом від 14 травня Зеленський продовжив заборону в Україні на російські соціальні мережі “Вконтактє” та “Однокласнікі”, а також на “Яндекс”, “Яндекс.Украина”, “Mail.ru”, “Лабораторію Касперського”, “Доктор веб” та ін.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist