Політика

Активісти подали заяви до СБУ і Мін’юсту щодо державної зради лідерів ОПЗЖ

0

Сьогодні, у День героїв, з метою нагадати, що в країні відбувається реванш проросійських сил за допомоги колишніх регіоналів з “Опозиційної платформи – За життя”, “Національний корпус” провів акцію під офісом ОПЗЖ.

Про це повідомляється на сайті руху.

“Візити лідерів ОПЗЖ на переговори з керівництвом РФ до Москви і Санкт-Петербурга під час війни повинні трактуватись як державна зрада, натомість політична партія продовжує свою діяльність”, – зазначили у Нацкорпусі.

Активісти вже подали відповідну заяву до Служби безпеки України з вимогою розпочати провадження проти очільників ОПЗЖ та до Міністерства юстиції з позовом до суду по факту вчинення партією державної зради.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist