Суспільство

Активісти в Іспанії попередили сусідів Шарія, що господар підозрюється в педофілії, а в будинку проводять “підпільний збір аналізів і фекалій”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Українські ветерани спільно з європейськими побратимами відвідали віллу Анатолія Шарія в курортному районі Рода-де-Бара в Іспанії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це написав користувач фейсбуку Євген Строкань.

Він зазначив: “Шарій став сумно відомий як любитель замовних нападів. Але найдивовижнішою операцією Анатолія стало пірнання в унітаз в ресторані. Це сталося в закладі, який відвідав Зеленський.

Подібні збочення викликають подив. Можливо, Анатолій психічно хворий?

Активісти повідомили сусідів Шарія, що на віллі розташований підпільний збір аналізів і фекалій. Також розміщено попередження.

За дивним двометровим парканом в курортному містечку ховається той самий Шарій, який проходив у справі педофілії. У поліцію Нідерландів звернулася сестра проросійського блогера.

Сподіваємося, що ця публічна законна інформація вбереже від ризиків громадян Іспанії. Анатолію бажаємо якнайшвидшого одужання від психічних недуг. Ми обов’язково навідаємо блогера незабаром”. 

Ветерани біля вілли Шарія в Іспанії попередили сусідів, що господар підозрюється в педофілії, а в будинку проводять підпільний збір аналізів і фекалій 01
Ветерани біля вілли Шарія в Іспанії попередили сусідів, що господар підозрюється в педофілії, а в будинку проводять підпільний збір аналізів і фекалій 02
Ветерани біля вілли Шарія в Іспанії попередили сусідів, що господар підозрюється в педофілії, а в будинку проводять підпільний збір аналізів і фекалій 03
Ветерани біля вілли Шарія в Іспанії попередили сусідів, що господар підозрюється в педофілії, а в будинку проводять підпільний збір аналізів і фекалій 04

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16