Політика

Актор “Дизель-шоу” заступився за військових РФ, які приїхали на Донбас вбивати українців

0

У минулому відомий російський КВНщик, учасник гумористичного українського проекту «Дизель-шоу» Сергій Писаренко в інтерв’ю українському журналісту Сергію Іванову на ютуб-каналі «ISLND TV» заявив, щоб зараз не відбувалося між Україною і Росією, прості люди з двох країн будуть продовжувати спілкуватися , родичі не посваряться.

Писаренко зазначив, як би не старалися люди, які знаходяться в вищих ешелонах влади, звичайним людям давно вже все ясно, як тим, що знаходяться в Одесі і Сочі, в Кривому Розі і Магнітогорську

Всі прекрасно все розуміють, україно-російський конфлікт не зупинить спілкування простих людей. Не дарма ж в Туреччині на одному пляжі українці і росіяни разом загоряють, разом ввечері сидять за одним столом.

Сергій Писаренко також заявив, що багато росіян просто стали заручниками ситуації в цьому протистоянні політиків. Псковський десант і бурятські танкісти виявилися на Донбасі не по своїй волі, а тому що у них не було вибору, також, як і людей під час Другої світової війни, коли з одного боку стріляв німецькі війська, а з іншого загороджувальні загони.

Приблизно в такій же ситуації опинилися і російські військовослужбовці, які самі поїхали на Донбас, а їх просто направили.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist