Новини

“Але для цього потрібні яйця”. Білецький закликав Зе-владу бути на боці Туреччини, якщо та оголосить війну Сирії і Росії

0
У зв’язку з ймовірним оголошенням війни режиму Асада і його союзнику в особі Путіна з боку Туреччини для України відкриється унікальний шанс влаштувати РФ бойові дії “на два фронти”

Про це у себе в Telegram заявив голова політичної партії “Національний корпус”, засновник та перший командир добровольчого полку “Азов” Андрій Білецький, передає Еспресо.TV.

За його словами, війна з Сирією “означатиме обмежену війну Туреччини з Росією”.

“І це для РФ не війна з “папуасами” з ІДІЛ або Шамхат ан Нусра, це війна з технологічно розвинутим і агресивним противником, який має потужний флот, авіацію і ППО. Який входить в НАТО, наскільки б складними не були зараз стосунки Туреччини з США та ЄС”, – наголосив він.

“Для України це міг би бути шанс! Але я певен, що цей шанс використано не буде. Я певен, президент Зе не підведе друга, в “очах якого мир” у важку хвилину, не вставить ножа в спину країні, яка є “основным потребителем продукции 95 квартала”. Не буде активізуватися ані по військовому, ані по дипломатичному напрямку, не буде синхронізувати зусилля з Туреччиною, не буде взагалі нічого. Буде новий раунд перемовин в Мінську і нові ділянки розведення. Бо війна на два фронти завжди важка і для РФ у тому числі. І “нова команда” підставить росіянам своє плече. Шкода, бо, можливо, зараз з’явиться величезний шанс повернути своє. Але для цього, крім вдалого збігу обставин, потрібні ще і яйця”, – написав Білецький.