Новини

“Але для цього потрібні яйця”. Білецький закликав Зе-владу бути на боці Туреччини, якщо та оголосить війну Сирії і Росії

0
У зв’язку з ймовірним оголошенням війни режиму Асада і його союзнику в особі Путіна з боку Туреччини для України відкриється унікальний шанс влаштувати РФ бойові дії “на два фронти”

Про це у себе в Telegram заявив голова політичної партії “Національний корпус”, засновник та перший командир добровольчого полку “Азов” Андрій Білецький, передає Еспресо.TV.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

За його словами, війна з Сирією “означатиме обмежену війну Туреччини з Росією”.

“І це для РФ не війна з “папуасами” з ІДІЛ або Шамхат ан Нусра, це війна з технологічно розвинутим і агресивним противником, який має потужний флот, авіацію і ППО. Який входить в НАТО, наскільки б складними не були зараз стосунки Туреччини з США та ЄС”, – наголосив він.

“Для України це міг би бути шанс! Але я певен, що цей шанс використано не буде. Я певен, президент Зе не підведе друга, в “очах якого мир” у важку хвилину, не вставить ножа в спину країні, яка є “основным потребителем продукции 95 квартала”. Не буде активізуватися ані по військовому, ані по дипломатичному напрямку, не буде синхронізувати зусилля з Туреччиною, не буде взагалі нічого. Буде новий раунд перемовин в Мінську і нові ділянки розведення. Бо війна на два фронти завжди важка і для РФ у тому числі. І “нова команда” підставить росіянам своє плече. Шкода, бо, можливо, зараз з’явиться величезний шанс повернути своє. Але для цього, крім вдалого збігу обставин, потрібні ще і яйця”, – написав Білецький.