Суспільство

“Але нас там нєт” – Росія підтримала план бойовиків по Донбасу

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Російська сторона в Тристоронній контактній групі підтримала план дій з врегулювання на Донбасі, який запропонували представники невизнаних республік. Про це повідомляє прес-служба української делегації в ТКГ.

“Представник РФ Олексій Дмитрієвський заявив, що РФ підтримує план дій, запропонований представниками ОРДЛОУ, які проживають на території, тимчасово непідконтрольній Уряду України”. – сказано в повідомленні.

В українській делегації вважають дану подію дещо сенсаційною.

Відзначається, що українська сторона в даний момент вже звернулася до російської сторони з проханням підтвердити письмово свою позицію з приводу плану дій. Очікується, що російська сторона зробить це вже до завтрашнього засідання ТКГ.

  • Олексій Арестович заявив, що участь у переговорах ТКГ Леоніда Кравчука і його колишнього заступника Вітольда Фокіна було “вдалим ходом” України.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16