Суспільство

“Алло, так?”: Експерт монобільшості по якості корабельних сосен Корнієнко знову оскандалився у Раді

0

Під час засідання Верховної Ради лідер партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко, який вже прославився через “корабельну сосну”, вчергове втрапив у неприємний інцидент. Так, останній подумав, що говорить в телефон, а не в мікрофон, чим заробив у нардепів бурні оплески, пише Знай.юа.

Відповідне відео оприлюднено в YouTube.

Відтак, під час засідання голова Ради Дмитро Разумков попросив підключити мікрофон Корнієнко, адже той щось не вмикався. Після цього лідер “слуг народу” сказав: “Алло, так? Добрий день”. А це своєю чергою викликало бурхливу реакцію інших нардепів. Майже всі вони засміялися і зааплодували. Корнієнко пояснив свій конфуз тим, що все “вже запрацювалися”.

Варто зауважити, що Корнієнко також нещодавно потрапив через мікрофон в скандальну ситуацію. Так, перебуваючи в Миколаєві і не знаючи, що спрямована на нього камера увімкнена, політик почав обговорював з нардепом від фракції “Слуга народу” Давидом Арахамія місцевих представниць пропрезидентської партії.

Зокрема, їхні жарти стосувались старих незнайомих гостей, яких вони називали “Зедіди”, а також депутатки від “Слуги народу” Ірини Аллахвердієвої. Щодо неї пролунали різкі коментарі про її вигляд і витривалість, а також порівняли з “корабельною сосною”.

“Чуть-чуть tuning too much… Баба робоча взагалі, як корабельна сосна”, – сказав тоді Корнієнко.

Пожартували вони і з президента Зеленського, якому вигляд такої жінки мав би сподобатись і він би викурив всі Iqos. Коли непарламентські вирази Корнієнко оприлюднили, він заявив, що, по-перше, запис була змонтована, а по-друге, він говорив зовсім не про Аллахвердієву, як це стверджувалося.