Новини

Американські дипломати закликали РФ негайно припинити вогонь на Донбасі

0

Влада Сполучених Штатів Америки засудили відбулося вчора наступ російсько-окупаційних сил на Донбасі, а також закликають Росію приступити до виконання покладених на неї обов’язків. Про це йдеться в заяві посольства США в Україні на сторінці в Twitter. В тому числі, зазначається, що Вашингтон стурбований вчорашньої ескалацією на Донбасі і підкреслили, що Росія повинна негайно почати дотримуватися режиму припинення вогню.

«Сполучені Штати разом з партнерами і союзниками засуджують недавню агресію Росії проти України. Ми підтримуємо прихильність президента Зеленського справі миру і закликаємо Росію негайно здійснити припинення вогню, на що вона підписалася за мінським угодами », – сказали в диппредставництві.

Слід нагадати, напередодні президент Грузії Саломе Зурабішвілі засудила відновлення активних бойових дій на Донбасі. Зурабішвілі охарактеризувала вчорашнє наступ бойовиків як порушення територіальної цілісності України і національного суверенітету. Нагадаємо, що вчора бойовики атакували українські позиції в районі населених пунктів Новотошківське, Орехово, Кримське і Хутір Вольний на Донбасі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16