Різне

Американський адвокат: “Росія навмисне збила пасажирський літак над Донбасом”

0

Американський адвокат Джеррі Скіннер, який представляє інтереси родичів загиблих рейсу МН17 у Європейському суді з прав людини, певен, Росія готувалася до збиття пасажирського літака.

Про це він заявив в інтерв’ю Укрінформу в Гаазі.

“Це було зроблено навмисно із конкретним наміром – збити авіалайнер і вбити невинних.

Інакше навіщо Росії долати сотні кілометрів до району, який утримують бойовики, де коридор комерційної авіації надавав їм цілі. Було ініційовано вторгнення, якому також передувало повільне проникнення російських військових “у відпустку”. Групи контролю над озброєнням протягом кількох місяців, ще до нападу, спостерігали за важким озброєнням у цій місцевості.

Якщо ти стоїш посеред дороги, то тебе зіб’є машина, якщо стоїш під коридором, який використовується для комерційного авіасполучення, – над тобою пролетить літак. Це означає, що вони хотіли збити комерційний літак”, – розповів Скіннер.

Він також додав, що якщо подивитися на те, яку зброю РФ відправляла в Україну, то це свідчить про повноцінну воєнну кампанію за участю російської армії.

“Вони перевозили танки, системи залпового вогню, обладнання та людей. Мені здається, метою РФ було звинуватити у збиті літака Україну та використати це як привід увести війська. То була провокація, збивали навмисно”, – зазначив адвокат.

Джерело: Вголос