Політика

Аналітик: людей на Банковій лякає соціологія, що показує, що все більше людей підтримують повернення Порошенка

0

Популярний український блогер і політичний аналітик Павло Нусс в своєму блозі пише про те, що можна собі тільки уявити наскільки мав розвинутися комплекс неповноцінності у частині олігархів та їхніх політичних підопічних, щоб з такою лютою ненавистю кидати свої ресурси в період пандемії на боротьбу з політичним іміджем п’ятого президента Петра Порошенка, після того, як для більшості людей стало, в черговий раз ясно, що з усіх політичних лідерів, Порошенко готовий битися за життя українців незалежно від сво його статусу.

Павло Нусс зазначає, Порошенко був готовий витрачати свої ресурси і сили, захищаючи українців від всеосяжного поглинання Росією в 2014 році, також п’ятий президент готовий підставити своє плече від безпорадності перед загрозою пандемії, як це відбувається зараз.

Аналітик зазначає, всього за кілька днів благодійної діяльності родини Порошенків, яка активно обговорюється і аналізується в соцмережах, в коментарях настегают безликі боти з чітко поставленою задачею-демотивації благодійної активності Порошенко, але він зайнятий допомогою для українців, в тому числі і для тих, які не гребують нічим і нічим.

Павло Нусс пише, є підозри, що результати закритої соціології, якою володіють на Банковій і в офісі Коломойського, сильно лякають агентів Кремля та прихильників «Русского мира», адже вона говорить, що для порятунку державності повернення Петра Порошенка до свого кабінету АП для дуже багатьох українців розглядається як оптимальний варіант і більш ніж реалістичний, бо на кону знову Україна і майбутнє кожного, хто живе в ній людини.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist