Суспільство

Ананьєв відповів Третьяковій, яка засумнівалася, що підприємці платять 8000 грн податку на рік

0

Ветеран АТО Валерій Ананьєв прокоментував слова голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галини Третьякової, яка засумнівалася в тому, що ФОП сплачують 8000 грн податку на рік.

“Третьякова Галина, ви публічно звинуватили українців у недоброчесності і висловили бажання подивитися на ФОП, який би заплатив за рік хоча б 8 тисяч гривень. Форма господарювання, яку я використовую, саме така, як вам треба – ФОП. За два роки підприємницької діяльності, я сплатив державі 208 064 гривні і 50 копійок”, – написав ветеран АТО у Facebook.

Ананьєв зазначив, що готовий дати Галині Третьяковій можливість подивитися на нього в прямому ефірі, “так само публічно, як і вона робить свої заяви”.

“Буду вдячний, якщо ви пошукаєте і знайдете сміливість додатково відповісти на декілька досить простих питань, що стосуються безпосередньо вашої діяльності в якості голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів”, – додав він.

Галина Третьякова вважає, що ФОП, які не сплатили в казну 8000 гривень податків на рік, не мають право на “коронавірусну” допомогу від держави.