Блоги

Андрій Смолій: Країну зливають. У Зеленського готують нове “розведення

0

Країну відверто зливають.

Зеленський: Розведення допомогло зменшити обстріли, готуємо нові ділянки.

В Офісі президента готують нові ділянки розведення, просто під час епідемії коронавірусу. Ну просто «дуже» важливо зараз. Також Зеленський сказав, що «розведення» допомогло зменшити обстріли. «Ми бачимо результат. Військові бачать результат».

Бачимо, що влада далі продовжує політику умиротворення агресора та поступок Кремлю. Ще гірше, що вони відверто брешуть суспільству. Жодні «розведення» не припинили обстріли. Навпаки, їх стало більше, а наші військові продовжують гинути на Донбасі.

” alt=”” aria-hidden=”true” />Президент України Володимир Зеленський відвідав зону проведення Операції об’єднаних сил у Донецькій області. Глава держави ознайомився з роботою 66-го Військово-мобільного госпіталю.

Також Президент ознайомиться з оперативною обстановкою на одній з ділянок розведення сил і засобів сторін.

Крім того, Володимир Зеленський обговорить створення об’єктів військової інфраструктури військово-морської бази «Схід» ВМС Збройних сил України.

Крім того, Володимир Зеленський поспілкувався з військовими та вручив чотирьом захисникам цінні подарунки за заслуги та зразкове виконання поставлених завдань.

«Від держави й народу ми вдячні за вашу роботу. Вдячні, що повертаєте до життя наших військових героїв, які захищають нашу батьківщину, територію й головне – наших людей. Знаю, що навіть лікуєте цивільних. Велике дякую вам за все, що ви робите», – сказав Президент.

Під час візиту до госпіталю Володимир Зеленський передав засоби захисту.

«Ми зараз відправляємо такі засоби захисту в кожну область, у лікарні, куди потрапляють саме люди з коронавірусом. Наш пріоритет – забезпечити також військових засобами захисту», – наголосив Глава держави.

За матеріалами зі сторінки  Андрія Смолія