Суспільство

Андрій Смолій: “Радіють в Кремлі. Такого швидкого розвалу держави вони навіть не очікували.”

0

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

Замість того, щоб втримати ситуацію та розібратися з відверто антиукраїнською діяльністю олігархінчих сил та груп впливу у «слузі народу» Зеленський подає до ВР постанову про звільнення Смолія з посади.

“Реакція вже незабарилась:
– інвестиційна компанія Dragon Capital призупиняє нові проекти в Україні та заявляє що це «остання червона лінія».
– Мінфіну України відмовили в угоді на купівлю облігацій на 1 млрд євро під 7,3%.
– курс долара вже почав рости.

І це лише початок. Далі реакція від МВФ, Світового банку, міжнародних партнерів. Далі повна консервація влади в руках ОПУ. Далі дефолт та інфляція. Далі вмикатимется станок і друкуватимуться гроші.

Катастрофа твориться на очах всієї країни і всього світу. Але владу це не зупиняє. Суб‘єктність країни котиться в прірву, а «слуги народу» готові далі слухняно голосувати. Радіють в Кремлі. Такого швидкого розвалу держави вони навіть не очікували.” – пише у своєму Фейсбук політолог Андрій Смолій.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist