Суспільство

Андрій Смолій: Зеленський рoзрoдився дописом про «пoганий Конституційний Суд» забуваючи головне…

0

Зеленський розродився дописом про «поганий Конституційний Суд» забуваючи що саме цей суд дав можливість незаконно розпустити парламент.

Зеленський пише про «боротьбу на Майданах», тільки чомусь не згадує, що під час Майданів він бігав по росіях і знущався над нашою країною.
Зеленський вже не здатен записати навіть свого дешевого «відосіка», бо кожен його рух, кожне слово і кожна дія перетворюється на масштабний провал.

Ця влада не здатна ні на що, адже все за що вона береться – розвалюється на очах.

І от Зеленський своїм нікчемним законопроектом, який несе юридичну та політичну катастрофу для країни бореться не за «справедливе правосуддя», а за повну узурпацію на користь олігархів та себе коханого. Зеленський замість реального діалогу з правниками та опозицією робить все щоб підірвати правову систему країни зсередини.

Він каже про «старі еліти» та «олігархів», тільки забуває, що він сам привів ці «еліти Януковича» до влади. Що він воскресив найвідвертіших ненависників Незалежності країни, а тепер паразитує на популістичних гаслах.

Зеленського не хоче чути НІХТО. Ні його власна фракція, він якої залишились кілька уламків, ні місцева влада, ні міжнародні партнери. Єдине що йому лишається – далі ламати країну, знищувати її суб‘єктність та «збирати» по ночах голоси для своїх неправових законопроектів у ВР.

Просто варто всім усвідомити. Зеленський це і є уособлення цього Конституційного Суду. Зеленський – це і є уособлення олігархату та «старих еліт». І скільки б він зараз не брехав – вся країна зрозуміла і сказала цьому «кварталівському шоу – ДОСИТЬ. Досить топтатися по законах, по Конституції і по нашій країні.