Політика

Андрій Смолій: Зеленському сьогодні остаточно треба визначатись, бо США спуску не дадуть

0

Зеленському сьогодні остаточно треба визначатись з ким він:

А тепер цікаво: коли буде реакція багаторічних партнерів Ігоря Валерійовича. Їх як мінімум половина Офісу президента та велика частка у фракції «Слуги народу».

Ось на цьому фото, ще рік назад вони всі чудово сиділи за одним столом і вирішувати долю Україну. А ще Квартал був довгорічним партнером самого ІВК, зокрема у відмиванні 40 мільйонів доларів у справі Приват Банку. Пам‘ятаєте?

І лише після 20 січня влада нібито заворушилась. Коли Байден став президентом в США. До цього штиль і благодать. Контроль над центренерго, створення груп впливу у ВР, вплив на суди.

Зеленському сьогодні остаточно треба визначатись з ким він: з Україною та цивілізованим світом чи санкційними Бєнями, Дубінськими. А ще з рашистами накшталт Татарова чи Бужанського.

А зважаючи як Зеленський не хотів місяцями розлучатись з Дубінським – буде дуже важко. Бо США спуску не дадуть. А на двох стільцях сидіти не вийде.

Андрій Смолій

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16