Новини

“Ані кроку назад! Ні відведенню військ!”: організатори Маршу українських добровольців озвучили вимоги до влади

0
Волонтер, один із організаторів Маршу українських добровольців Мирослав Гай повідомив вимоги до влади, з якими вони будуть виступати під Адміністрацією президента 14 березня

Про це він заявив на брифінгу організаторів Маршу українського добровольця біля посольства РФ, передає Еспресо.TV.

“Вимоги, які ми хочемо передати на Банковій звучать так: перша вимога – ані кроку назад! Ні відведенню військ! Друга вимога – пріоритетний розвиток сектору оборони сучасних озброєнь для українського війська! Третя вимога – припинити політику капітуляції! Жодних домовленостей з ворогом за рахунок інтересів України! Четверта вимога – ні – “нормандії” без Криму! П’ята вимога – Росія повинна заплатити за руйнування на Донбасі і Криму! Шоста вимога – жодних виборів в ОРДЛО до відновлення повного контролю української влади над окупованими територіями! Сьома вимога – зупинити політичні переслідування добровольців, військових та волонтерів! Восьма вимога – повага і соціальні гарантії українському воїну! Дев’ять вимога – Стоп реванш! Колаборантам та пропагандистам Кремля – тюрми!”, – повідомив Гай.

Організатор також додав, що 14 березня вони планують провести три основні події.

“У нас у цей день буде відбуватися три основні події: молебень, після цього у нас буде урочиста хода маршрутом через Майдан по місцям слави до Кабміну, ВР, а потім до Адміністрації президента. Де ми збираємось передати наші вимоги”, –  заявив Гай.

Гай також зазначив, що у Марші можуть брати участь, як добровольці, так і просто громадяни, патріоти і всі, хто хоче віддати шану Добровольчому руху.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16