Війна

“Апалчєнци заканчіваюца. Закапивать нєт гдє” – Ставленик Кремля у Луганську вимагає підкріплення військами РФ

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

«Глава» ОРЛО Леонід Пасічник пригрозив комісії з Росії своєю відставкою. Про це повідомляє проросійський телеграм-канал «Четкий Луганск», зазначають Патріоти України.

За його даними, комісія з ФСБ і Міноборони Росії прибула з РФ тиждень тому, і Пасічник «сильно з ними лаявся» і навіть «обещал уйти в отставку».

«Пасечник сильно с ними ругался и обещал уйти в отставку, если они не обеспечат военный „контингент“ в размере 5−6 тысяч личного состава на постоянной основе.
На что ему ответили, что максимум, на что он может рассчитывать это 1,5−2 тысячи и то на основе временной „ротации“», — пише сепаратистське Медіа.

Мобілізаційні людські ресурси для армій “молодих республік” практично вичерпані. Особливо критична ситуація з цим склалась у ОРЛО.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16